BMW 5 Serie
530i Executive | BTW | Youngtimer | Uniek | Memory
Direct kopen, basisprijs: € 34.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 34.950,-
LEASEPRIJS: € 476,06 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.776,86 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 5 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 530i Executive | BTW | Youngtimer | Uniek | Memory |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 juli 2010 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 13.412 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zilver |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 476,06 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 34.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 2.996 cc |
| Vermogen: | 200 kw / 272 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.610 kg |
| Wielbasis: | 297 cm |
| Hoogte: | 1.464 cm |
| Breedte: | 1.860 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeersensor voor en achter
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED achterlichten
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Uitlaat sierstuk
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Audio-navigatie full map
- Audio-navigatiesysteem
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch zonnescherm achterruit
- Lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Armsteun achter
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen achter
- Houtafwerking interieur
- Regensensor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- Bluetooth
- electronic climate control
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Variabele stuuroverbrenging